Pieniądze za niewykorzystane diamenty

Nie wiesz jak sobie poradzić? Nie bój się i zadaj tutaj swoje pytanieFAQ - najczęściej zadawane pytania
Zasady "Zadaj pytanie"

Moderator: Casandra

Pieniądze za niewykorzystane diamenty

Postprzez predatorP » 7 maja 2017, o 21:46

Szanowni Państwo.

W związku, iż została zlikwidowana gra imperium stylu proszę o informację kiedy zostaną zwrócone pieniądze za niewykorzystane diamenty? Chciałbym zauważyć że do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnego zwrotu na kartę kredytową z której były robione zakupy diamentów.
predatorP
Miss Kołyski
Miss Kołyski

Re: Pieniądze za niewykorzystane diamenty

Postprzez Casandra » 8 maja 2017, o 14:48

Kupno diamentów nie jest opcją obowiązkową gry. Każdy decyduje się na to dobrowolnie, a co za tym idzie nikt nie bierze odpowiedzialności za to, czy kupujesz diamenty i w jakiej ilości. Przykro mi, ale żadne zwroty nie są przewidziane.
Diamenty można było przenieść na Arenę Mody w ramach dostępnego kilkakrotnie w grze Transferu. Jeżeli tego nie zrobiłaś to niestety diamenty przepadły.

Pozdrawiam
Cas
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Mystificity zaprasza w swoje progi!
Nabór do klubu trwa! Zapraszamy!
Casandra
Super Moderatorka
Super Moderatorka

Postprzez predatorP » 8 maja 2017, o 21:30

Proszę Pani.
Kupno diamentów ułatwia grę i płaci się za to realnymi pieniędzmi, skoro likwidujecie grę a osoba która nie zdążyła wydać diamentów powinna otrzymać zwrot pieniędzy za niewykorzystane diamenty. Gdyby była informacja przy kupnie że diamenty przepadają jeśli się ich nie wykorzysta to bym się z tym liczył. Tym bardziej że nigdzie nie było informacji podczas logowania się do gry a co za tym idzie akceptacja OWU że gra zostanie zakończona w danym dniu.
To co próbuje Pani zrobić to można nazwać czystym złodziejstwem realnych pieniędzy.
Proszę mi wytłumaczyć dlaczego miałem transferować pieniądze do innej gry skoro na niej nie grałem? Czy chce Pani powiedzieć że miałem na Pani konto moje pieniądze przetransferować?
Proszę się skontaktować z centralą i przekazać problem który powstał gdyż złamaliście Państwo prawo okradając mnie z realnych pieniędzy. Cieszę się że Pani jest z mojego miasta bo to na pewno ułatwi odzyskanie pieniędzy.
predatorP
Miss Kołyski
Miss Kołyski

Postprzez Aeryn Sun » 8 maja 2017, o 23:46

O rany, a skąd ta agresja i to jeszcze tak źle ukierunkowana? No tak, jak zwykle z pretensjami nie tam gdzie trzeba. W takich przypadkach szczerze współczuję moderatorom, bo się im obrywa zawsze, słusznie, czy niesłusznie, to modek dostaje najczęściej po tyłku. Jednakże jakby to nie było nieprzyjemne, to akurat moderatorzy, czyli ludzie opiekujący się forum i co więcej robiący to nieodpłatnie, są najmniej odpowiedzialni za pozostawione bez opieki diamenty. A co do całej sytuacji to jest dość kuriozalna, zważywszy, że IS nie istnieje już od dosyć dawna a ta gra liczy sobie ze 3 lata. Skoro to takie pilne i ważne, to trzeba się było tym wcześniej zainteresować, a nie teraz mieć pretensje do całego świata. A już oskarżanie moderatorki o to, że komuś coś ukradła to szczyt bezczelności. I wiem, wcinam się, ale mnie takie zachowanie zwyczajnie drażni, bo jeśli już mieć pretensje to uzasadnione i do właściwych osób. Oszczerstwami rzucać jest łatwo, tylko potem jakoś przeprosić już nie ma komu.
Obrazek

Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...
Aeryn Sun
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola

Postprzez MisAdmin » 9 maja 2017, o 19:47

predatorP napisał(a):Szanowni Państwo.

W związku, iż została zlikwidowana gra imperium stylu proszę o informację kiedy zostaną zwrócone pieniądze za niewykorzystane diamenty? Chciałbym zauważyć że do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnego zwrotu na kartę kredytową z której były robione zakupy diamentów.

Napisz na office@xs-software.com. Biorąc jednak pod uwagę to, że wszystkie monety na koncie predatorP są zdobyte w "Mystery", to szanse na zwrot są zerowe. Ale od płatności i zwrotów jest XS Software.
MisAdmin
Super Moderatorka
Super Moderatorka

Postprzez predatorP » 10 maja 2017, o 20:56

[CIACH]

O jaka nagle zmiana. Nie można było tak od razu napisać tylko jakąś głupotą się popisywać. Co do diamentów to Pani sobie żartuje że wszystkie były z mystery, a pieniądze z karty kredytowej to pewnie były przelewane na ratowanie "śląska" polegającego na eutanazji mądrych osób zamieszkujących w Katowicach.

Aeryn Sun napisał(a):[...]O rany, a skąd ta agresja i to jeszcze tak źle ukierunkowana?[...]
[...]Skoro to takie pilne i ważne, to trzeba się było tym wcześniej zainteresować, a nie teraz mieć pretensje do całego świata[...]
[...]I wiem, wcinam się, ale mnie takie zachowanie zwyczajnie drażni[...]

Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Jeśli jak w Pani przypadku boli to się nie czyta. I ma Pani rację nie powinna się Pani wcinać i robić z siebie błazna.
Ostatnio edytowano 10 maja 2017, o 23:40 przez Casandra, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie cytować posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim.
predatorP
Miss Kołyski
Miss Kołyski

Postprzez Aeryn Sun » 11 maja 2017, o 10:28

Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Jak widać na załączonym, wprawdzie nie obrazku, a poście wyżej, to bardzo mądre przysłowie. Nie ma to jak zarzucać coś komuś tylko po to by się popisać tym właśnie co się zarzuca innym. Radzę przeczytać to co napisałam ponownie, potem jeszcze raz i ze 3-4 razy celem utrwalenia, a potem spróbować coś napisać, tym razem mądrego. Ale zanim zasiądziesz do pisania to jeszcze najpierw zróbże kilka przebieżek wokół osiedla w celu pozbycia się tego jadu i złości. Odrobina endorfin czasem może bardziej pomóc, niż obrażanie każdego kto stanie ci na drodze. Powodzenia w odzyskaniu pieniędzy oczywiście życzę, choć nie wróżę.
Obrazek

Aeryn Sun
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola

Postprzez predatorP » 11 maja 2017, o 23:04

Aeryn Sun jak widać po Twoim przykładzie te wszystkie wskazówki o których napisałaś się nie sprawdziły. Więc powtórzę jeszcze raz ale pewnie i tak to do Pani nie dotrze. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Jeśli jak w Pani przypadku boli to się nie czyta. I ma Pani rację nie powinna się Pani wcinać i robić z siebie błazna.
predatorP
Miss Kołyski
Miss Kołyski

Postprzez Aeryn Sun » 12 maja 2017, o 08:41

Kpisz czy o drogę pytasz? Każdy kto tu wejdzie i poczyta widzi wyraźnie kto nie czyta ze zrozumieniem. Mój komentarz był bardzo trafny, za to złośliwość nieudolnie we mnie wymierzona chybiła o milę, dlaczego? bo zabrakło adwersarza... Więc powtarzaj sobie to do woli i tak widać wyraźnie, że nie dociera. Tyle, że chybiona obelga pozostanie tylko tym czym jest, chybioną obelgą. A jako, że adwersarz zawiódł, bo nie potrafił stanąć na wysokości zadania, wycofuję się z tej jałowej dyskusji, nie lubię rozmowy typu pokopmy się z koniem. Wszystko co zostało zapisane w moim pierwszym poście nie traci na aktualności, podtrzymuję każde słowo, a adwersarz jak dorośnie, to może i treść do niego trafi. Żegnam rozbawiona, choć rozczarowana.
Obrazek

Aeryn Sun
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola

Postprzez Casandra » 12 maja 2017, o 13:34

Proszę o zakończenie tej dyskusji,
ponieważ prowadzi ona jedynie do kłótni i wzajemnego irytowania.
Wszystkie wiadomości, które będą odbiegać od głównego tematu wątku będą usuwane.
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Mystificity zaprasza w swoje progi!
Nabór do klubu trwa! Zapraszamy!
Casandra
Super Moderatorka
Super Moderatorka

Powrót do Zadaj pytanie