"Transfer konta" z Imperium Stylu do Areny Mody

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach w grze, a także kolekcjach.

Moderator: Casandra

"Transfer konta" z Imperium Stylu do Areny Mody

Postprzez MisAdmin » 27 paź 2014, o 11:37

Drogie Panie,

Dzisiaj oddajemy do waszej dyspozycji nową opcję w grze – możliwość przeniesienia
najcenniejszych rzeczy z waszych kont na Imperium Stylu na konta w Arenie Mody.
Opcja ta została stworzona na wasz wniosek – otrzymaliśmy tysiące takich próśb
z różnych wersji językowych gry.

Zanim skorzystacie z nowej opcji, prosimy o dokładne przeczytanie tego komunikatu.
W razie pytań prosimy o wysłanie zgłoszeń na Kontakt, napisanie na forum lub na Facebook.
Nie korzystajcie z tej opcji, póki nie otrzymacie odpowiedzi na wszystkie wasze pytania!

Zacznijmy od początku. Aby przenieść konto z Imperium Stylu do Areny Mody,
musicie mieć konto w obu grach! Jeśli nie macie swojej „pani” na AM,
to zalogujcie się tam lub załóżcie nowe konto. Pamiętajcie, że mając konto na IS,
możecie za pomocą tego samego loginu i hasła założyć konto na Arenie Mody
– wystarczy zalogować się do gry.

Transfer kont będzie możliwy tylko pomiędzy grami w tej samej wersji językowej.
Czyli transfer z Imperium Stylu do Areny Mody jest możliwy, ale nie można przenieść
konta z bułgarskiej wersji IS do polskiej wersji AM, bo to gry z dwóch różnych krajów.

Teraz najważniejsza część: co zostanie przeniesione.
Już na wstępie informujemy, że obie gry choć mają dużo wspólnego,
są w wielu miejscach niezgodne z sobą. Dlatego przenieść można tylko niektóre rzeczy,
a ich lista jest poniżej (prosimy o dokładne sprawdzenie jej):

- ubrania pani – wszystkie ubrania z garderoby Imperium Stylu, z wyjątkiem tych,
które nigdy nie zostały dodane do Areny Mody. Jeśli jakiejś rzeczy nie ma w AM,
to nie zostanie ona przeniesiona z IS. Ponadto z przyczyn technicznych, nie zostaną
przeniesione niektóre ubrania
, które są wykorzystywane w Arenie Mody w specjalny sposób
(np. ubrania będące nagrodami za osiągnięcia w AM, główne nagrody z Szczęśliwych Kartach,
korony z podium, rzeczy za potwierdzenie e-mail czy polubienie strony na Facebook,
ubrania ze specjalnych ofert).
- wszystkie fryzury - zakupione lub zdobyte podczas wydarzeń,
- elementy wyglądu pani (nos, usta, oczy) - zdobyte podczas wydarzeń,
- wszystkie samochody - zdobyte podczas wydarzeń,
- diamenty, wymienione po kursie 5:1 (5 diamentów z IS = 1 diament w AM).

I to wszystkie rzeczy, które mogą zostać przeniesione.
Poziomy, dolary czy inne statystyki w Imperium Stylu nie mogą zostać przeniesione
ze względu na niekompatybilność obu gier.
W przypadku dolarów sugerujemy wydanie
ich w promenadzie, przed przeniesieniem konta – wtedy więcej rzeczy zostanie
przeniesione na wasze konta w Arenie Mody.

Ważna uwaga: za rzeczy przeniesione z IS do AM nie otrzymacie punktów mody!
Nie będzie tak, że nagle nowe konta będą mieć bardzo wysokie statystyki w Arenie Mody.
Prosimy o tym pamiętać!

Jeśli zgadzacie się na takie warunki przenosin konta,
to wystarczy wejść do menu Opcje > Transfer konta.
Tam należy podać login oraz hasło, do konta na Arenie Mody.

Po potwierdzeniu transferu, otrzymasz swoje rzeczy na Arenie Mody po 48 godzinach.
Po zakończeniu transferu nie będzie możliwości zalogowania się na konto
w Imperium Stylu (zostanie ono automatycznie wyłączone).

Ważne: osoby, które logują się za pomocą serwisów takich jak fotka.pl
czy innych stron/programów i nie znają swojego loginu i hasła do Imperium Stylu,
proszone są o wysłanie zgłoszenia na Kontakt. Takie konta będziemy przenosić
„ręcznie” w każdy wtorek (do wyłącznie tej opcji), o ile zostanie to
nam zgłoszone maksymalnie do poniedziałku.

Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z transferem, prosimy o kontakt z nami poprzez menu Kontakt.

Na koniec jeszcze dwie ważne informacje:
- nie można przenieść rzeczy z kilku kont w Imperium Stylu na jedno konto w Arenie Mody.
Transfer na konto w Arenie Mody jest możliwy tylko jeden raz!
- opcja „Transfer konta” będzie dostępna przez jeden miesiąc (do 4 grudnia 2014),
- opcja dostępna jest tylko dla kont z co najmniej 10 poziomem na IS.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego komunikatu wszystko będzie jasne.
Jeśli macie pytanie, to korzystajcie z Kontakt, forum lub Facebook.
Postaramy się pomóc każdemu!

Zespół Imperium Stylu
MisAdmin
Super Moderatorka
Super Moderatorka

Re: "Transfer konta" z Imperium Stylu do Areny Mody

Postprzez MisAdmin » 27 paź 2014, o 17:31

Drogie Panie,

Ponieważ jest wiele pytań o tę opcję, więc warto zapoznać się z tym wątkiem na forum: http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic.php?f=29&t=24313

Znajdziecie tam odpowiedź na chyba wszystkie pytania. Proszę tylko o dokładne czytanie tego, co wcześniej pisały dziewczyny. Powstanie też "FAQ" z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami na bazie waszych "pytań". Prawdopodobnie jutro.
MisAdmin
Super Moderatorka
Super Moderatorka

Postprzez MisAdmin » 28 paź 2014, o 17:53

FAQ - Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.
Na bazie pytań z wątku dyskusyjnego: http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic.php?f=29&t=24313

Aneczek84 napisał(a):Jesli wyslalo sie prace na konkurs z is i usunie sie is co wtedy? czy ewentualna nagroda zostanie przekazana na am? oraz jesli ktos czeka na swoja nagrode za konkurs na konto is- musi poczekac z przeniesieniem konta do czasu przekazania nagrody na is?

Nic się nie stanie. Nagroda zostanie dodana do AM, bo w konkursach jest to rozdzielone i same wybieracie, gdzie i jakie nagrody otrzymacie. Możecie też czekać na wyniki, byle nie później niż do 27 listopada.

Proszę jednak pamiętać, aby w konkursach gdzie macie przygotować pracę w postaci zdjęć, wrzucać je na "zewnętrzny" serwer (np. tinypic.pl), a nie używać linków z galerii. Nie wiem czy będą działać linki z galerii po "wyłączeniu" konta.

Aneczek84 napisał(a):Oraz jesli teoretycznie przeniesiemy konto czy utrudni nam to chwilowo dostep do am?pytam ze wzg. na event

W żaden sposób nie ma to wpłynąć na grę w AM.

Aneczek84 napisał(a):-czy galeria tez moze zostac przeniesiona?(mam pokazna sume 692 zdjec ,za miejsca sporo zaplacilam)

Nie. Miejsca oraz galeria nie są przenoszone. Jedynie mogę "pocieszyć", że miejsca na zdjęcia można łatwo zdobyć w wydarzeniach z prezentami.

Aneczek84 napisał(a):-czy tla do profilu tez zostana przeniesione oraz meble z eventow zdobyte na is?
-czy zwierzeta z eventow tez beda przeniesione?

Tła, meble i zwierzęta nie są przenoszone. Z różnych względów. Niestety należy pogodzić się z ich stratą.

Aneczek84 napisał(a):-czy jesli zostanie na is jedynie garstka ludzi gra nadal bedzie funkcjonowala czy zostanie zamknieta?

Nic tu się nie zmieniło - gra nie ma być zamknięta, a przynajmniej nam nic o tym nie wiadomo. Jednak najprawdopodobniej nie pojawią się tam żadne nowe opcje, kolekcje i wydarzenia. Więc jeśli chce ktoś zostawić sobie tam konto, może tak zrobić.

leiilla napisał(a):Czyli jak np. teraz jest kolekcja halloween i kupie te ciuchy na is( te ktore sa w tej kolekcji) to zostana one przeniesione na am, tak? :P

Tak, jeśli tam są do kupienia, to przeniesione zostaną do AM. Choć warto podać konkretne przykłady i wtedy możemy to dokładnie sprawdzić. Najlepiej tutaj: viewtopic.php?f=29&t=24316

Madame napisał(a):Jesli zostalyby przeniesione rzeczy na AM, ktore normalnie sa dostepne od ktoregos tam poziomu, np. 35, a lala jest na 29, to czy te rzeczy bylyby dostepne po przeniesieniu?

Będą. Jak zostaną jakieś rzeczy przeniesione, to znajdziesz je w garderobie i będziesz mogła od razu z nich korzystać.

0lka1 napisał(a):Mam pytanie czy jeżeli na IS mam ubrania ze sklepu FTV natomiast na AM nie mam odblokowanego tego sklepu jeszcze to te rzeczy też zostaną przeniesione ?

Odpowiedź masz powyżej - dla Madame. Dla gry nie ma to znaczenia, że masz zablokowany ten sklep. Jedynym warunkiem do przenosi jest to, aby taka rzecz była w AM i nie była w "wyjątkach". Jak będzie w AM, to zostanie przeniesiona i będziesz mogła z niej skorzystać od razu po przenosinach.

BalbinaWielka napisał(a):Mam 82 poziom na IS - jaki będę miała na AM po przenosinach?

Taki jak masz obecnie na Arenie Mody. Poziomy z IS nie są przenoszone.

kalante napisał(a):a co jak np. moja siostra ma konto na IS a ja na AM i mamy ten sam login bo to są osobne gry , i chce się teraz przenieść na AM i mieć swoją Panią to jak to zrobić, gramy na 1 komputerze .

Niech sobie zarejestruje nowe konto na Arenie Mody. Będzie mieć wtedy inny login i hasło. I to nowe konto poda przy przenosinach. I po takim transferze niech zgłosi, że gracie na jednym komputerze :)

selenii napisał(a):A co ze sprzętem wygranym w "Mystery", mam na myśli telefony, komputery i całą resztę?

Jeśli to akcesoria z garderoby i są one w AM, to będą przeniesione.

selenii napisał(a):A co do mebelek, to czy nie byłoby ok, gdyby mebelki i inne rzeczy z eventów, które odbywały się zarówno na IS i AM były przenoszone? Bo użytkowniczki wiele wydały na to by coś zdobyć w tych wydarzeniach i mogą się czuć pokrzywdzone....

Nie mi o tym dyskutować czy to OK, czy nie OK. Każdy otrzymuje zasady przenosin jasno zapisane - może się na nie zgodzić lub nie. Wszystkim nie dogodzimy tą opcją i zdajemy sobie z tego sprawę :)

ligiakalina napisał(a):Ja bym chciała wiedzieć dlaczego mam podać hasło do gry czy sam login nie wystarczy

Dla pewności, że to Ty, a nie jakiś żartowniś chce zablokować tę opcję innej dziewczynie. Zauważ, że można tylko raz przenieść kont i tyczy się to obu gier.

Aneczek84 napisał(a):Mam wiec takie pytanie jeśli nie przeniesiona zostanie galeria czy może zostać nam dodana ilość klatek na zdjęcia w am proporcjonalna do ilości jaką miałyśmy na is?chodzi mi o puste klatki na fotki.Gdybym teraz miała wyłożyć kasę na 600 klatek trochę by to wyniosło.. :S ?(

Nie przenoszone są takie rzeczy, więc zmienić tego nie mogę.

Aneczek84 napisał(a):Oraz zwierzęta nie będą przeniesione a co z tymi które były do zdobycia na am w eventach a są takie same jak na is?czy jeśli coś jest takie same na is co na am to jest szansa ze jednak zostanie przeniesiona?

Zwierzaki, rzeczy zwierzaków też nie są przenoszone. Nie zostanie to już zmienione :S

Karina(Kaśka) napisał(a):Co z moim kontem na IS po 27.11, kiedy nie przejdę na AM?

Obecnie mogę napisać "nic". Będzie i tyle.

Karina(Kaśka) napisał(a):Jak teraz wykupię rzeczy, które są na AM na IS też przejdą razem tak?

Tak. To co masz w dniu transferu na koncie w IS może zostać przeniesione na AM (warunku i wyjątki są w komunikacie).

TalkativeGirl napisał(a):a co z normalnymi zwierzakami kupionymi na IS? Zostanie on przeniesiony?

Odpowiedź wyżej dla Aneczek84 - nie są przenoszone.

ABC3003 napisał(a):Co z rzeczami ze sklepu "Czerwony Dywan"? Zostaną one przeniesione czy nie? Niektóre elementy są do wygrania w Szczęśliwych Kartach.

Masz napisane w komunikacie co zostanie przeniesione. W przypadku Szczęśliwych Kart mają być wyłączone tylko "główne" nagrody. Z tego co się dowiedziałem, to są nimi stroje ukryte pod "pytajnikiem", czyli te, które otrzymuje się za zdobycie wszystkich rzeczy z danej paczki kart.

lola097 napisał(a):czy jesli w trakcie transferu na IS coś dokupie czy to tez zostanie przeniosione na AM i co jesli to będzie rzecz za diamenty, które na AM tez sie przenoszą

Rozpoczynając transfer na koncie już nic nie kupisz.

barbiulek napisał(a):To nie fair, że nie przejdą mi zwierzaki z eventów, wydałam na IS sporo diamentów, żeby je zdobyć, a teraz mi przepadną. Zróbcie coś z tym, aby jednak zaliczyło nam te zwierzaki z eventów i doliczyło lojalność. Poświęciłam grze na IS sporo czasu oraz realnej kasy, to przecież można nam to wynagrodzić chociaż w ten sposób. Dla chcącego nie ma nic trudnego.

Rozumiem twoje rozgoryczenie, ale zasady są już określone. Można się z nimi zgodzić lub nie.

paola160 napisał(a):Czy dobrze zrozumiałam, że jeśli zrobię transfer na AM to moje konto na IS przestanie istnieć?
I czy jeżeli na IS niektóre fryzury są od początku a na AM są do wykupienia to je też dostanę czy nie?

Konto nie przestanie istnieć, ale nie zalogujesz się już na nie. Zostanie ono jeszcze na wszelki wypadek, aby najwyżej sprawdzić czy wszystko przebiegło przy "transferze" poprawnie.

Wszystkie wykupione/wygrane fryzury z IS, które są też na AM, otrzymasz na po transferze.

Alice266 napisał(a):jeśli się nie zdecyduję na transfer a moderatorzy podejmą decyzję o zamknięciu IS to będę mogła później to przenieść czy już nie ?

Moderatorzy nie podejmują takich decyzji. Termin jest jeden. Nie jestem w stanie powiedzieć co będzie później.

Femka napisał(a):A przypomniało mi się jak w zamierzchłych czasach na dyskusji o is rzuciłam pomysł transferu kont :) Jestem lepsza niż ten "wróż" z TV :D Pomysł dobry, ja osobiście jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy. Bo nie oszukujmy się, już tak często nie odwiedzam is, a ciągnięcie dwóch kont na raz jest w zasadzie niemożliwe/zabiera za dużo czasu etc. i chcąc nie chcąc IS traktuje po macoszemu. Cóż łezka w oku mi się zakręci, ale fakt że nie wychodzę z IS jako przysłowiowy goło-upiec mnie cieszy ;) W szczególe i w ogóle fryzy, których nie zdobyłam na Am, bo akurat mnie tam wtedy nie było... ubrania, pazurki i inne dodatki :) Mebli szkoda, teł (dopełniacz w liczbie mnogiej brzmi dziwnie - wiem) szkoda i zwierzaków szkoda tym bardziej, że eventowe sierściuchy były fajne, ale przeżyję. Za to szczęśliwe posiadaczki na IS aut mogą być w 7 niebie :) MIŚ :D ? Miś mogą? bo choć ja nie posiadam na is "auta" to zapytam za kogoś, czy po transferze będą one mieć te same boskie moce co na AM tj. więcej % (NIE TYCH >:D ) do statystyk? :thumbsup: Pozdrawiam :)

Mogą. Auta przeniesione z IS będą mieć dokładnie te same moce na AM :) % też ;)

Plynesia napisał(a):Wielka szkoda, że przy transferze nie ma możliwości przeniesienia ciuszków, które są w nagrodach głównych Szczęśliwych Kart... moja ulubiona torebka, kolczyki i buty z IS ;( :thumbdown:

Jeśli zostaną przeniesione inne rzeczy ze szczęśliwych kart, to zostanie "dogranie" ich tylko, aby zdobyć główne nagrody tam. Przynajmniej będzie motywacja do gry w szczęśliwe karty :P

Plynesia napisał(a):A co z fryzurami, które były dostępne na AM za pokonanie królowej, a w IS są, że tak powiem w standardzie? ;P Zostaną przeniesione? Czy przeniesienie możliwe jest tylko w przypadku fryzur na IS zakupionych lub wygranych w eventach?

We fryzurach nie ma być ograniczeń. To co masz na IS (i jest też w AM), to ma zostać przeniesione. Jest to napisane w komunikacie :)

Qualietta napisał(a):a te fryzury co są za 50$ też będą przeniesione wszystkie ?

Za 50$ w IS masz fryzury, które są od początku, ale też zakupione (fryzury gwiazd) czy z wydarzeń. Te zakupione i z wydarzeń będą przenoszone.

Aneczek84 napisał(a):fryzura ktora byla tylko do zdobycia na evencie na is a nie bylo jej do tej pory na am-też bedzie przeniesiona?
http://static.xs-software.com/ladypopul ... ir-113.png

Jest na liście do przenoszenia. Zawsze możesz zamieniać w adresie "v2" na "v3" i będziesz mieć odpowiedź, czy coś prawdopodobnie będzie w AM.

Aneczek84 napisał(a):"-na tej samej zasadzie możemy sprawdzić tylko fryzury czy także rzeczy z garderoby?? sprawdziłam w ten sposób najfajniejsze skrzydła i niestety " not found"-czyli ze ich nie bedzie?czy do ubran jest inny zamiennik w postaci np "v7" ?heh

http://static.xs-software.com/ladypopul ... 200-10.png

http://static.xs-software.com/ladypopul ... 211-47.png

http://static.xs-software.com/ladypopul ... 210-13.png

http://static.xs-software.com/ladypopul ... 232-46.png -szkoda mi tych dodatków strasznie:// X( :wacko:

Przy ubraniach z adresu URL usuń info o kolorze (czyli na przykład "-10") i podmień "v2" na "v3" i poznasz odpowiedź. Np.
http://static.xs-software.com/ladypopul ... es-200.png :)

Wszystkie te akcesoria zostaną przeniesione.

Z facebook napisał(a):Jeśli ktoś nie będzie chciał przenieść konta na AM, tylko zostać na IS to czy jego konto też zostanie wyłączone po 27?

Nie. Konto będzie nadal działać.

Z facebook napisał(a):Przydał by się jeszcze transfer mebli i zwierząt z możliwością podniesienia lojalności...

Takiej opcji nie będzie.

Z facebook napisał(a):27 można zacząć transfer, czy trzeba 48h wczesniej?

Transfer można zacząć nawet 27 listopada. Ale lepiej nie czekać na ostatni dzień, bo mogą być różne nieprzewidziane sytuacje.

Z facebook napisał(a):a czy można wyjść z IS w czasie transferu konta

Oczywiście. Nie trzeba być zalogowanych do gry podczas transferu.

Z facebook napisał(a):A pojawi się jeszcze jakaś kolekcja na IS?

Na chwilę obecną nic nie wiadomo o tym. W mojej ocenie nie.

Z facebook napisał(a):A teraz to już za późno. Poza tym i tak nie wchodzilam do lali od dawna bo siedzę na AM. A co jak anule transfer? Będzie możliwy ponowny?

Rozpoczęty transfer można anulować (tylko w ciągu 48h od rozpoczęcia go) i rozpocząć jeszcze raz później.

Z facebook napisał(a):Czyli po transferze jest usuwane konto czy.. nie?

Konto jest wyłączane i blokowane. Nie jest usuwane, a przynajmniej nie będzie od razu. Musimy mieć czas, aby ewentualnie sprawdzić "reklamacje" dotyczące przenosin.

Z facebook napisał(a):A ubrania dla zwierzaków się przenoszą???

Nie. Żadne ubrania zwierzaków nie są przenoszone.

Z facebook napisał(a): no to czemu ma służyć ten transfer?

Proszono o taką opcję i stworzono ją.

Z facebook napisał(a):A jeżeli przeniosę transfer ze swojego konta na is na konto na am, to mogę później wrzucić na to samo konto am rzeczy z innego konta is, bo mam swoje i siostry, a szkoda żeby tamte ciuszki się zmarnowały

nie.

1) Jedno konto z IS można przenieść tylko jeden raz do AM.
2) Na jedno konto w AM można przenieść rzeczy tylko z jednego konta z IS.

Z facebook napisał(a):czy waluta z is tez sie przeniesie na konto na am ?

Jest to napisane w komunikacie w grze. Przenoszone są tylko diamenty (po przeliczniku 5:1). Dolary nie są i najlepiej je wydać na rzeczy w Promenadzie.

Z facebook napisał(a):a co z kontem premium? bo ja na IS mam do lutego...

Nie ma takiego konta na AM, więc nie jest przenoszone.

Z facebook napisał(a):Jeżeli podaje obecną nazwę użytkownika to jest bład, mam podać pierwsze imię pani???

Podaje się "login" oraz hasło. Login to nazwa podawana przy logowaniu i nie jest to zawsze tożsame z nazwą pani.

Z facebook napisał(a):no a co z punktami?? Niektóre z pań mają milion albo i więcej punktów, które przepadną??? Z tym też należałoby coś zrobić np za każdy milion punktów w IS poziom wyżej w Arenie

Punkty nie są i nie będą przenoszone. Punkty z IS nie mają żadnego związku z punktami z AM.

Z facebook napisał(a):A skąd ja mogę wiedzieć które ciuszki są a których nie ma na AM? Mam 2 miliony na koncie IS i na co je wydać? Nie ma innej opcji niż szukać czy na AM też takie są? Trochę to uciążliwe.... A fryzurki, czy wszystkie dostępne na a IS są też na AM? Ogólnie - super, że jest transfer. Tylko zamiast większości ciuchów wolałabym przenieść punkty, poziom itd. Własny czas włożony w wykonywanie zadań, np. tysiące rozegranych pojedynków mają dla mnie większe znaczenie niż ciuszki...

Niestety nie ma narzędzia, które pokazuje co jest na AM, a co nie. Tylko za pomocą podmiany adresu można próbować to sprawdzić. Co do punktów np. z walk - one w AM nie mają znaczenia. Dlatego też nie są przenoszone, bo nie ma i nie będzie żadnego przelicznika. Nie chcemy też tworzyć dziwnych nowych kont, które będą mieć nienaturalne wyniki. Niestety na poziom w AM musicie same zapracować od nowa (o ile nie grałyście wcześniej).
MisAdmin
Super Moderatorka
Super Moderatorka

Postprzez MisAdmin » 5 lis 2014, o 15:21

Drogie Panie,

Opcja transferu konta do Areny Mody działa już od tygodnia i prawie 500 osób przeniosło swój „dobytek”.
Równocześnie pojawiły się pytania, oskarżenia i różne plotki.
Dlatego raz na zawsze to ukrócimy w tym komunikacie. Informujemy, że:
- Opcja transferu konta jest dobrowolna i bezpłatna. Powstała ona dla Pań, które chcą grać na Arenie Mody,
a wcześniej grały w Imperium Stylu i szkoda im było stracić dobytek tutaj zdobyty.
Jeśli nie chcesz skorzystać z tej opcji, nie rób tego.
- Nie planujemy zamknięcia Imperium Stylu, ale gra nie będzie już rozwijana.
Oznacza to, że prawie na pewno nie pojawią się tutaj nowe kolekcje, wydarzenia, itp.
- W przypadku, gdy firma XS Software oraz zespół gry zdecydują o zamknięciu Imperium Stylu,
poinformujemy o tym z wyprzedzeniem i ponownie udostępnimy opcję transferu konta do Areny Mody.

Mamy nadzieję, że to rozwieje wszystkie wątpliwości i ukróci plotki.
Dodatkowo o jeden tydzień wydłużamy dostępność opcji transferu konta.
Będzie ona aktywna do 4 grudnia. Transfery rozpoczęte przed godziną 13:00 w dniu 4 grudnia
zostaną zakończone zgodnie z terminem (po 48h).

Jeśli nadal będą pojawiać się kolejne pytania, to prosimy o pisanie na Kontakt w grze lub na forum.

Dziękuje za zrozumienie!
Zespół Gry
MisAdmin
Super Moderatorka
Super Moderatorka

Powrót do Wydarzenia / Kolekcje