wyszukiwanie sm a bonusy

Masz pytanie, które nie znajduje się w FAQ? Możesz zadać je w tym miejscu.

Moderator: Aurelie

wyszukiwanie sm a bonusy

Postprzez aniaania » 9 paź 2017, o 17:23

sorki jeśli nie ten dział ale nie miałam pojęcia gdzie to umieścić.
czy zauważyłyście może jakąś zależność między ilością super modelek jaką możecie bić na bonusach a częstotliwością ich wyszukiwania? zdarzało się wam tak że bonusy jeszcze trwały ale nie mogłyście już wygrywać z sm albo przy regularnym wyszukiwaniu bonusy już się kończyły a wiedziałyście że mogłybyście jeszcze z kilkoma sm wygrać? obecnie na zwykłych bonusach wygrywam z max 10 sm i zauważyłam że sm tak mi sie wyszukują że te ostatnie z którymi jestem w stanie wygrać mam już w ostatniej godzinie. podczas gdy wcześniej gdy wygrywałam z większą ilością sm nie było problemu z wyszukiwaniem tak żebym rozgrywała walki z taką ilością z jaką jestem w stanie wygrać. pytałam koleżanki i też zauważyła tą zależność, przy czym na jest w stanie wygrać z tą 17-18 no i te ostatnie też ma w ostatnej godz. mówię tu o szukaniu na magazynach i tych samych bonusach, więc tu nie chodzi o to że ktoś dłużej czeka na wyszukiwanie albo ma dłużej działające bonusy. więc jak zauwazyła któraś zależność, że częstotliwość wyszukiwań jest zależna od możliwości wygrywania na używanych bonusach?
aniaania
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy

Re: wyszukiwanie sm a bonusy

Postprzez sage » 10 paź 2017, o 14:55

Nie zauważyłam takiej zależności. Często mi się zdarzało, że moje bonusy jeszcze trwały, a niestety z modelką już nie mogłam wygrać. Były też odwrotne sytuacje, że jeszcze wygrywałam z nimi, a bonusy się skończyły. Szansa na znalezienie supermodelki w procentach zawsze jest podana i różni się w zależności od ekwipunku supermodelki, który kupujesz albo dostajesz np. w prezencie powitalnym na przyjęciu. To, że ostatnie modelki znajdujesz w ostatniej godzinie trwania bonusów uznałabym za losowe, bo przecież szansa znalezienia modelki jest ciągle taka sama (jeśli ciągle używasz tego samego ekwipunku).
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek
sage
Operatorka Gry
Operatorka Gry

Powrót do Zadaj pytanie